Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Le lehet-e szokni a 3. éve,...

Le lehet-e szokni a 3. éve, napi3x1-sével szedett Frontinról, úgy hogy vele párhuzamosan csak gyógynövényt tartalmazó szert kezdek szedni?

Figyelt kérdés
A Frontint 2013-ban kapott szívinfarktusom ( van egy sztentem beültetve) után írta fel a kardiológusom!! Azóta remekül rászoktam, és semmi hatása nincs. Feszült és ideges vagyok, és nem tudok aludni!! Nem akarom a Frontin adagot emelni!!

2016. júl. 29. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Folyamatosan csökkentsd az adagot. Először csak 2 és felet vegyél be, utána csak kettőt és így tovább. Nem jó, ha hirtelen abbahagyod, akkor sem, ha szedsz mellette gyógynövényest.
2016. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne itt kérj tanácsot ilyen komoly ügyben. Menj a kardiológusodhoz és őt kérdezd meg. A szívbetegeknél a stressz csökkentése nagyon fontos. Ha nem használ, lehet leváltják más gyógyszerre. Nehogy azt hidd, hogy olyan könnyű elhagyni a gyógyszert. Ritmuszavart, szédülést, álmatlanságot, magas vérnyomást, magas pulzust okozhat az elhagyása. Ezek ugye életveszélyes tünetek lennének neked.
2016. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!