Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Sokan ellenzik a Cannabis...

Nevenincsraj kérdése:

Sokan ellenzik a Cannabis gyógynövényt, Miért?

Figyelt kérdés
Miért ellenzik ha gyógynövény, már időszámításunk előtt is az volt! Felakarom itt mérni miért ellenzi a magyar többség, ha tudsz angolul járj utána a kutatásoknak!:)

2016. jún. 14. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ugy tanultam, hogy a hosszantarto fogyasztasa, skizofrénseget okoz.
2016. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem gyógynövény, azért.
2016. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok gyógynövény van, ami mérgező!
2016. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert beleivódott a köztudatba egy rakat félreinformáltság, és előítélet.

A médiából folyamatosan ömlik a hülyeség, de egy átlag ember akit nem érdekel a téma, és nem hajlamos utánaolvasni, komolyan veszi, és így tanulja meg.


Erről nem ők tehetnek.

Úgy mint sok minden másban, itt is manipulálva vagyunk a szenzációmédia által.

2016. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én nem média által informálódtam róla hanem külföldi tudomány oldalakon olvastam. lásd Hollandia, mióta van ott legalizáció, és még sincsenek skizofrének zombik és hülye emberek, és senki se halt bele:) de mindenkinek meg van a saját élete, én is szívom a Cannabis-t, nekem csak annyi lenne a célom, hogy más ne ítélje el azt aki szív:)
2016. jún. 14. 20:57
 6/8 -H.- ***** válasza:
Mert kapudrognak tartják, azt mondják, belépő a komolyabb, valóban káros drogokhoz. Másrészt ugyanazért, amiért vezetni sem szabad ittasan.
2016. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert függőséget okoz, és hosszútávon személyiségtorzító hatása is lehet. Ha legalizálnák, 10 emberből 9 nem orvosi, hanem élvezeti céllal használná. Ettől függetlenül az orvosi rendelésre, vényköteles elérhetővé tétele megfontolandó.
2016. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%

"én nem média által informálódtam róla hanem külföldi tudomány oldalakon olvastam. "


Nyelvtannal foglalkozó tudományos könyvekkel nem foglalkoztál általános harmadikban?

2016. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!