Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak ha a lábujjam...

Bálint Gaál kérdése:

Mit csináljak ha a lábujjam gennyesedik? Vadhús nem nőtt rajta még. Ezeket tudtam csinálni ellene: Ecettel leburítóttam, sóztam, paradicsomoztam. és semmi se történt. Ezzel akkor mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

#Ecettel leburítottam #sót tettem rá #Most jelenleg sóba áztatom.
2016. aug. 1. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mikor mennél? Ennyi ésszel várd meg, amíg már csak a csonkolás jöhet szóba. Nem vagy cukros esetleg? Nehezen gyógyulnak a sebeid?
2016. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Benőtt a köröm? Vagy beszakadt? Nemrég én nagyon megjártam vele... nagy vadhús is volt már rajta. Keress egy jó pedikűröst! Nekem pár perc alatt sikerült "megműtenie" és bár fájt, de utána pár nappal már nagyon pozitív volt a változás. Egyébként a paradicsom az nem rossz, a gyulladást le tudja húzni, illetve figyelj a fertőtlenítésre. Bepanthen kenőcs is jó rá! Viszont a körmöt előbb mindenképp vágasd ki, mert h attól fáj, akkor hiába kened bármivel, nem fog gyógyulni!!
2016. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Egy kis hagymát dinsztelj meg, azzal borítsd le, aztán szórd meg egy kis oreganoval.
2016. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volna pár ötletem, ha akarod elárulhatom.

Amúgy hallottáll már olyasmiről, hogy orvos?

2016. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bunkó viselkedést nem kértem. Köszi
2016. aug. 2. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a körmöd mellett a sarokban akkor az azért van mert kavics volt ott miközben sétáltál (lábujj) vagy rágod a körmöd (mind a kettö köröm. Fogj egy figpiszkálót és bökd ki mint én
2016. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!