Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés, hányás, Volt már...

Szédülés, hányás, Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja történt velem elkezdtem szédülni mintha ringlisen ülnék és ehhez társult még a hányás. Életemben nem voltam még ilyen rosszul. Kihívtuk az ügyeletet azt mondta hogy vírus.Kaptam szurit másnapra jobban lettem nem is foglalkoztam tovább vele. Most hétvégén megint rámjött nem volt annyira durva mint először, de nem tudtam hazajönni tök hirtelen ekezdtem szédülni s néhány óra múlva jött a hányás is. Most voltam háziorvosnál labor fül-orr gége neurológiára küldött. (Mindkétszer másnapra már jobban lettemí)volt már valakinek hasonló?
2016. aug. 4. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de a tüneteid alapján (ha nincs más bajod és a vizsgálatok is negatívak) és BPPV-re tippelek, ami egy teljesen ártalmatlan "betegség", csak nagyon kellemetlen tünetekkel jár időszakosan.
2016. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meniere szindróma is állhat a háttérben...
2016. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi más bajom nem fáj a hasem semmi . Majd jövő héten megyek vizsálatokra.
2016. aug. 4. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!