Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony pulzus ellen?

Alacsony pulzus ellen?

Figyelt kérdés
Eddig magas volt a pulzusom 80alá nem ment volt mikor kiugrásaim is voltak 120körülig,de most már 60-70közt mozog.A vérnyomásom is alacsony.100/60.Iszok kávét is elég folyadékot is.De gyengènek és zavartnak érzem magam.Illetve szèdülök.A hétem szabadságon vagyok hogy kipihenjem magam.Valakinek volt ilyen?Aki tudna tippet adni mit tudok csinálni vele?
2016. aug. 5. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A 60-as pulzus még normális, de elmehetsz a háziorvosodhoz, hogy vizsgáljon meg.
2016. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy normális is lehet csak nálam mindig magas volt,amire gyogyszert is kellett szednem.De lehet h.ez a hősèg miatt van.
2016. aug. 5. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is magas a pulzusom, gyógyszert is kell szednem, de mostanában többször előfordul, hogy a normális tartományban marad gyógyszer nélkül is.
2016. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!