Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mennyire baj? Nagy veszelyt...

Ez mennyire baj? Nagy veszelyt rejt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A vegbelnyilasnal verzes lepett fel...nem kicsit..nem pecsetelo..hanem nagykn..szinte omlik..de parperc utan elall...elosszor szeklettel vettem eszre tegnap...ma megint mentem wc re mert ugy ereztem de nem kelett vegul..kicsot nyomtam de semmi...viszont elkezdett megint verezni..tehat ez nem emesztorenceri? Valami seb lehet? Mi a teendo? Soducremmel kennyem be?

2016. aug. 8. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg... orvos?
2016. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rettentő okosvagy:)

2 hetig nyaralok ezert kerdezem

2016. aug. 8. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Aranyerre vegyel valamit, patikaban segitenek ugyis
2016. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az azért nem játék, főleg ha nagyon vérzik. Valószínűleg aranyér, de az akár el is fertőződhet.


Mindenféleképpen orvoshoz, vagy a legközelebbi sürgősségire érdemes volna elmenni, mert lehet, hogy nem is aranyér. Biztosabb úgy.


Kapsz rá kúpot, meg Detralexet, bár ezt magad is meg tudod venni.


[link]


...Mutasd meg orvosnak, az a biztos.

2016. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Rettentő okosvagy:)

2 hetig nyaralok ezert kerdezem"


Akkor esetleg bele is lehetne írni a kérdésbe, másrészt nem azért de ha ömlik a seggemből a vér, akkor azért nyaralás közben is elgondolkodnék az orvoson.

2016. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A problema hogy ausztriaban tartozkodom
2016. aug. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!