Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegsegre utalhat az...

Evi1199422 kérdése:

Milyen betegsegre utalhat az erzett fajdalom?

Figyelt kérdés

Hello! Szeretnek segitseget kerni ha valaki tudja mi

Lehet a baj vagy erzett netan hasonloan irjon! Koszi!

Szoval, jobb oldalt lent a hasamnal a borda alatt erzek egy iszonyu fajdalmat ... Mikozben nagy levegot probalok venni az rettenetesen belefajdul es szuro fajdalmat erzek.. Van amikor menes kozben ki sem tudok egyenesedni.. Ez elo jon kb 2 hetente , teljesen elmulik es aztan megint igy ebredek fekudni az ellenkezo oldalamra egyatalan nem tudok ra akkor nagyon szur..



2016. aug. 12. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz? Mit vársz,hogy itt majd valaki meggyógyít?
2016. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tippeljünk? Mert akkor én májra vagy epe problémára tippelnék. Egyébként meg menj el az orvoshoz, ilyennel nem játszunk.
2016. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt, borda alatt epe van, menj el a háziorvoshoz mielőbb ha már ilyen régóta tart.
2016. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam 2 x ezzel orvoshoz cifrant es cataflamot irt.. Es beszedtem mar egy -1 dobozzal .. Es semmi ertelme.. :/ azert kerdeztem itt ra hogy vki volt e mar igy esetleg es kivancsiskodom mennyire komoly mivel az orvosom nem vette eleg komolyan...
2016. aug. 12. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahang kellene.
2016. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a háziorvosod ennyire nem vesz komolyan, akkor egy jobb belgyógyászhoz próbálj eljutni. Alapos vizsgálat, hasi ultrahang kellene, meg egy laborvizsgálat sem ártana.

Itt nem tudunk ilyet diagnosztizálni, még az orvosnak is szüksége van a fentebbi vizsgálatokra a pontos diagnózishoz.

2016. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a segitsegeket!
2016. aug. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!