Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kihez forduljak, ha pánikbeteg...

Kihez forduljak, ha pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve pánikbeteg vagyok, a családom nem vesz róla tudomást egyik barátom mondta, amikor náluk volt pánikrohamom többször is, hogy ez biztos az, tőle még nem kérdeztem, hogy most mit tegyek, hogy máskor ne történjen meg. Ha fájdalmat okozok magamnak akkor néha nem annyira "erősen" vagyok rosszul, de az sem egy megoldás. 16/L

2016. aug. 22. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz.
2016. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 / F

Ne cigizz,ne igyál.

Idegméreg...nem hiányzik neked egyik sem se a nikotin se alkohol se rák.

Ne magadat bántsd.(Bár a vagdosás engem is lenyugtat)

Nos menj el pszichiáterhez,vagy mond el pszichologusnak h mi a bajod és majd kér neked ő segitséget!

2016. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus!
2016. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a pszichológus nem fogja esetleg édesanyám számát elkérni? Mert ugye még kiskorú vagyok.
2016. aug. 22. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ha mégis elkéri, úgysem mondhat el neki semmit, köti az orvosi titoktartás.
2016. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, csak ha felhívja éfesanyám eléggé pletykás és minden ismerősömnek elmondaná ezért szeretném, hogy senki ne tudjon róla.
2016. aug. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!