Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg lettem kihez...

Pánikbeteg lettem kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Biztosan ez a bajom. még 15 sem vagyok. a szüleim ma nagyon ordítottak velem, ez által alakult ki. kihez forduljak? Szüleim azt mondanák, csak bebeszélem magamnak, mert a tanárom akire felnézek az is beteg..
2012. aug. 15. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ma ordítottak veled és máris kialakult?

Ez nem így megy.

2012. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mai napon valtal panikbetegge?
2012. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, értelmetlen voltam. már régebben alakukt ki olyan fél éve. de ma megint rohamom volt.
2012. aug. 15. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod/tudod,hogy ez a bajod?Érdekelne!(nem rosszindulatból!)
2012. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezzel csak az a baj,hogy ez egy baromság!

a pánikbetegség hosszú idő alatt alakul ki általában a múltban történt dolgok felszínre törése miatt. ezzel pszichológushoz kell fordulni (bár ez a betegség szerintem nem is létezik,én csak szorongásnak nevezném.de ez csak az én véleményem)

2012. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha valaki azt mondja, hogy csak bebeszéled magadnak (anno a szüleim is ezt gondolták), akkor az csak annyit jelent, hogy nagyon nem tájékozottak a témában...


A maguk módján biztosan segíteni akarnak, mert azt hiszik, ha úgy teszel, mintha nem lenne baj, akkor nem is lesz.


Honnan tudod biztosan hogy pánikbeteg vagy? Jártál orvosnál? Vagy a neten olvasgattál utána? Milyen tüneteid vannak?

2012. dec. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!