Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik Pszichiátriához fordulj...

Melyik Pszichiátriához forduljak segítségért? Két hónapja nem alszom, pánikbeteg lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két hónapja nem tudok aludni, sajnos, még nyugtatókkal, altatókkal sem.

Rivotril is csak átmenetileg üt ki.

Már szinte mindenhol voltam, mindent kizártem, a testem úgy néz ki egészséges.Előzetes internetes olvasgatások és orvososok szerint pánikbetegség, Generalizált szorongásom lehet.

Több éve marihuannát fogyasztok elalvás előtt, így sosem volt problémám azzal hogy álomba ringasam magam.

Most viszont rosszul vagyok tőle, és nem tudok aludni, semmilyen gyógyszerel sem. Egy doktornő szerint azért, mert nincsenek beállítva a gyógyszereim adagjai.

Sajnos az intézmények többségében borzalmas állapotok uralkodnak, nem szívesen feküdnék be úgymond az őrültek közé.

Tudnátok olyan helyet ajánlani, ahol jók a körülmények?( lehet akár fizetős is ha nem horror áron van)

Hová fordulhatnék?


Most a Balassa utcát találtam a Semmelweis Egyetem Pszihiátriai klinikáját. Ez OEP alapon működik.

Erről esetelg van véleményetek tapasztalatotok?


Még annyi hogy van munkahelyem, és azt nem szeretném elveszteni, valami olyan megoldás kellene, hogy ne hónapokat töltsek kórházban.



2015. febr. 16. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszereket szedsz?
2015. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mivel minden orvos eddig mást adott, én konkrétan még pszichoterápiás kezelésen nem voltam, így amit csak tudok, altatókat, szanax, rivotril, melatonin. próbálkozom mindennel, sajnos rendszer nélkül. és valóban nincs beállítva a gyógyszeradagom. De Azt gondolom először a probléma okát kéne megtalálnom.:(
2015. febr. 16. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem elsősorban szorongásoldókra lenne szükséged, hanem andidepresszánsra. Azok között vannak, amik az alvást is segítik. Egy jó pszichiátert kéne találnod, aki kombinálja a gyógyszeres kezelést a pszichoterápiával.
2015. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a körzetihez, és mondd el neki, mi a bajod.Azt nemigen hiszem el, hogy valaki két hónapig nem alszik, mert akkor már nem élne. Nem voltál te régebben valamilyen kábítószerfüggő? Vissza kell venned a komoly gyógyszerekből, még akkor is, ha nem alszol, csak egy-két órát éjszakánként, aztán visszaáll a szervezeted a normális kerékvágásba, de ehhez kell több hét.
2015. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Privátban tudnék segíteni.
2015. márc. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!