Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem ez?

Miért érzem ez?

Figyelt kérdés
Adjatok pár tippet hogy ha úgy érzem hogy nem bírom tovább és meg akarom vágni magam akkor mit csináljak. Anya amikor meg tudta hogy vagdosom magam akkor azt mondta ha mégegyszer megteszem akkor el töri a kezem mert szerinte csak meg játszom magam de ő nem tudja hogy mit érzek senki sem tudja. Nem merek senkivel beszélni mert már nem egyszer volt hogy elárultak piszkálnak kövér disznó, dagadék meg szerencsétlen és ha tükörbe akkor én is ugyan ezt látom hogy milyen csúnya és kövér vagyok és írtam már ezzel kapcsolatosan azt mondták irjak naplót de nem tudok mert anya el olvashatja.

2016. aug. 22. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont anyukáddal kellene megbeszélni, hogy azért vagy elkeseredve (és vagdosod magad), mert bántanak.

(Nem csak vékony emberek rohangálnak az utcán, az emberek sokfélék.)

2016. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak irigységből bántják a másikat.
2016. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bullying: így nevezik másként a csoportos agressziót, amit átélsz.

Nem vagy egyedül vele. Ha beírod ezt a szót a google-ba, sokat olvashatsz róla, tanácsokat is, és arról is, hogy mások hogyan élték túl.

Sajnos ez manapság gyakori. A bántalmazók a saját kisebbrendűségi érzésüket így akarják kompenzálni, hogy másokat bántanak.

Én egy jól ápolt felnőtt nő vagyok, és reggelente, mikor munkába megyek felnőtt férfiak piszkálnak, kiröhögnek. Szerinted miért? Ha nem a saját butaságuk miatt.

Ha nem lennél "kövér" (azért írom így, mert nem tudom, valóban az vagy-e, vagy csak te látod így), akkor meg lehet, hogy azért piszkálnának, mert sovány vagy. Érted? Mindenképpen ők a buták! Ha látják, hogy megbántanak, annál inkább csinálni fogják!

2016. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértelek,de ne vagdosd magad mert később megbánod.
2016. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én is így vagyok. :/ Csak én túl sovány vagyok. Meg ronda...na mind1 én is vagdosok, csak anyum nem tudja. Amúgy ha vagdosol, akkor szerintem combon csináld, ott nem látják.
2016. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!