Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudom mi lehet most erzem...

Nem tudom mi lehet most erzem ezt eloszor. Nagyon megvagyok ijedve, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Mostanaban sok volt a szabadidom es eldontottem hogy minden nap sportolni fogok. A 3.napont begorcsolt a hasam es fajt a gyomrom. Aztan elmult es egy 2ora mulva megint. Hirtelen begorcsol es csak gorcsol meg puki es ilyenek. Aztan abba hagytam az edzest es az 5.napon hasmenesem is lett. Most ez a 7.nap es amikor begorcsol vagy hasmenes vagy puki jon utana. Fordult elo mar ez valakinel? Milyen betegseg es mit lehet rola tudni?

Elore is koszonom a valaszokat!



2016. aug. 18. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit eszel? Lehet van vmi ételallergiád.
2016. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugyan azt ettem amit eddig. Soha nem volt bajom.
2016. aug. 19. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt bajom ezelőtt a tejtől ma meg már nem bírom. Jön ez egyik napról a másikra hiába nem volt bajod tőle.
2016. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!