Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez az orpolip jelei?

Ez az orpolip jelei?

Figyelt kérdés

Az orromon nem tisztán veszem a levegőt, mindíg érzek a valami záródást, de van olyan hogy hideg, tiszta, friss levegőt érzek, valamint az egyik orrjukam folyamatosan be van dugulva, de lehet rajta levegőt venni, az orromban ''megkeményedett orrbőrre tapadt takony"" van, általában emiatt nem tudok levegőzni, 35 százalékban a számon szoktam levegőt venni, az orromat nagyon ritkán fujom. Ez esetleg az orpolip jelei? Én az efajta amit elképzelek az biztos így van, tehát ha valaminek esetleg egyetlen apró tünetét is látom, nagyon beparázok, és halálos betegnek érzem magamat.

12/f



2016. aug. 23. 02:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném hogy a szagokat érzem az orrommal, de van nagyon ritkán olyan is hogy csak nagyon picit.
2016. aug. 23. 02:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Az orrpolip azzal jár, hogy állandóan folyik az illető orra, tehát nincs megszáradt fika. Ezenkívül a polip okozta orrfolyás nem szüntethető meg orrfújással.

Leírás alapján idült orrnyálka-hártya gyulladásra (rhinitis) vagy szénanáthára tippelek, ezek idegesítő, de amúgy ártalmatlan betegségek. Sajnos tenni nemsokat lehet, orrcseppek használhatnak esetleg.

2016. aug. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 évesen nem szokott orrpolip kialakulni. A szénanátha vagy valamire érzékenység lehetséges. Próbálj ki vmilyen illóolajat, zsebkendőre csepgtetve és belélegezve.
2016. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, de lehet orpolip mivel az osztálytársamnak is volt, 6 hónapja volt a műtétje.
2016. aug. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!