Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan egy hónapja rosszul...

Lassan egy hónapja rosszul érzem magam, milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt fel voltam 24 órát aztán elalvás után 18 órát aludtam..3 napig rosszul voltam szó szerint azt hittem meghalok..azóta jobbult valamilyen szinten de esténként viszont nem tudok aludni mert olyan érzésem van mint ha rosszul lennék..Hozzáteszem azóta nem cigizem amióta rosszul lettem (6 év után napi 1 doboz cigi).Elmentem ma orvoshoz..röviden nem tudja mi a bajom elküldött laborba felírt fájdalom csillapítót-gyulladás csökkentőt mert kiderült hogy hőemelkedésem volt + torokgyulladásom van így felírt lötyit.

Soha nem volt még ilyen hogy torokgyulladásom van és ennyire rosszul érzem magam igazából szerintem nem is e miatt van.. Mit gondoltok?Lehet hogy tényleg torokgyulladás miatt érzem magam rosszul,gyengének?Vagy azért mert nem dohányzok?(Ezt az orvos kizárta .. nem is értem hogy miért..)Vagy valami egyébb más?Vagy felfordult a szervezetem és nem állt még vissza?Volt már valakinek ilyen?(Gyengeség,lustaság,fáradékonyság,tompa fejfájás a fejtetőn,olyan érzés hogy mindjárt elájulsz)

Jelen pillanatban nem dolgozom 1.5 hónapja,heti 2x mozgok és sokat punnyadok mert elnyom a rosszul lét :(

Előre is köszönöm a válaszokat.

?



2016. aug. 23. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy komolyabb gyulladás nagyon erőtlenné szokott tenni engem az biztos. Szerintem ez is egyéni dolog, lehet, hogy mást nem vág földhöz ennyire. A dohányzás abbahagyása is nagy változás a szervezetnek, ha hosszú ideig hozzá volt szokva a nikotinhoz. A túlterhelés is hozzájárulhat, de lehet valami vérnyomás ingadozás is a háttérben szerintem. Vérszegény nem vagy? Vagy esetleg valami hiánybetegség?
2016. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Laboreredmény után kiderül:/ Viszont tegnap este már eléggé éreztem hogy nehézkes a nyelés,mint hogy ha össze lenne szűkülve vagy túl nagyot nyelek(váladék) pasz :/ Remélem minél hamarabb elmúlik..Senkinek nem kívánom ezt az érzést heteken át..Viszont leginkább akkor szoktam magam rosszul érezni amikor elkezd sötétedni,arra is gondoltam hogy pánik beteg lettem de akkor talán mondta volna az orvos :/
2016. aug. 23. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem betett az agyadnak ez, hogy ennyire rosszul érezted magad, és már azért nem tudsz elaludni, mert félsz, hogy megint úgy kelsz.

A cigit azért zárta ki, mert ezek nem az elvonási tünet részei. Csináld azt, amit az orvos mond, és próbálj rájönni, hogy konkrétan milyen problémád van, amit be tudsz határolni.

2016. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 vagyok: a pánikbetegséget 10-ből 10 háziorvos leszarja, vagy nem foglalkozik vele (tudom). Ha szerinted az a probléma (én erre tippelnék), kérj az orvostól beutalót pszichológushoz. Ingyenes.
2016. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy pánik beteg vagyok,idegi alapon éreztem/érzem a gombócot a torkomban,viszont semmi segítséget nem kaptam,hogyan tudnám leküzdeni.. :/
2016. szept. 2. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Alprazolam
2016. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!