Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv! Volt egy tályog a torkomb...

Rizsaa kérdése:

Üdv! Volt egy tályog a torkomba amit 6 héttel ezelott fel vágtak. A doki azt mondta 6 het utan ki kell vetetnem a mandulaim. Azt gondoltam majd meggyógyul es nem kell de 2 napja el kezdett kaparni es fájni a torkom.26 éves lany vagyok. ?

Figyelt kérdés
Mandula műtét nagyon faj? Vagy ha ki bírtam a tályog felnyitást, ez annál rosszab?????

2016. aug. 26. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítik, nem érzel semmit
2016. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De az ilyet kórházban szokták végezni
2016. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen. Hat azt tudom 😂
2016. aug. 26. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért fáj,kapar mert valószínű torokgyulladásod van.Ha mondták,tényleg ki kéne vetetni a manduláidat.A tályog rendbejött?A torkod melyik részén volt?Látatlanban nehéz bármit is mondani,mutass képet a torkodról.Nekem is állandóan gond van a torkommal,gyakran fáj,reggelente kapar,mindig piros.
2016. aug. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!