Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nőgyógyászati leletemen a...

Nőgyógyászati leletemen a köv. Volt: Kolp. Cervicalisatio. Az egyik doki nem is említette, a másik meg azt, hogy ez normális, nem igényel kezelést? De mégis mi ez?

Figyelt kérdés
A neten horror sztorikat olvadtam, hogy mútik, meg ilyenek. Akkor most melyik az igaz?
2016. máj. 21. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

[link]


(Első találat.)

2016. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Olvastam a netes horror sztorikat. Hogy műtét, meg rák meg halál. De én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy aki hasonló cipőben járt, annak mit mondott az orvos vagy mi lett vele.
2016. máj. 21. 18:52
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem állandó jelleggel fertőzéseim voltak tőle, sztk-n csak bénáztak, így inkább elmentem magánhoz és lefagyasztotta. Azóta semmi bajom.
2016. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy betegség? Most iszonyúan érzem magam. Se időm, se pénzem egy műtétre. Hónapokra vagy hetekre kiesni a munkából. 😢 De miért nem mondták, hogy ez ilyen súlyos? Akkor igaz, amit a neten írnak.😰
2016. máj. 21. 19:20
 5/25 anonim ***** válasza:
Együtt lehet vele élni, viszont nem ajánlott. Szerintem próbálj értelmes orvost keresni, aki elmagyarázza a dolgot és megnézi, mennyire súlyos a dolog. Általában a hám nagyon érzékeny, ami miatt jellemző az állandó fertőzés, pecsételő vérzés, hasonlók. Nekem ez volt, ezért lett lefagyasztva, de nem estem ki a munkából, mert bementem, megcsinálták majd pár óra múlva mehettem haza. 24N
2016. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
2 orvosnál is voltam. Két külön kórházban. Miért nem mondták, hogy ilyen beteg vagyok? A műtét nekik is biznisz. Úgyis ad az ember pénzt. Én fizikai munkát végzek, nem hiszem, hogy egy méh műtét után tudnék dolgozni.😰 Ezután már sosem leszek a régi? Marad nyoma?
2016. máj. 21. 20:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A méhszájseb fagyasztása nem méhműtét, hanem egy félperces kis beavatkozás, amihez még érzéstelenítés sem kell. Méhszájsebe minden második nőnek van, ha nem okoz panaszokat (pl. vérzés), nem kell kezelni, igaza volt az orvosodnak. Ha a rákszűrésed rendben volt, nincs semmi teendő, ne stresszelj ezen.
2016. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ne reagald tul. Persze foglalkozz ezzel..de ez sok.

Fogd meg magad menj el MAGÁNorvoshoz. Lefagyasztja ket perc alatt es semmibajod. Munkabol max 1-2napra esel ki.

Tudom milyen de nem erdemes olvasgatni. Ragorcsolni. Enis azt tettem es megbantam. Azota semmi gondom.:) relax!!

2016. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A méhszájseb nem halálos. És a lefagyasztasa sem méhműtét. Ha felvágják a hasadat, es úgy műtenek,na az az.Akkor tényleg nem tudnál sokáig dolgozni. Ezt meg se érzed. Nyugalom.
2016. máj. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül magán úton egy ilyen műtét? Mennyit kellett vele pihenni? Beleértve a talpalást, buszozást, haza vonatozást, bevásárlást, stb... Fizikai munkát végzek, nincs senki aki a műtét után gondoskodjon rólam. Hazavigyen kocsival, bevásároljon, stb... Mire számítsak?
2016. máj. 22. 07:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!