Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hete tartó hasmenés mitől?

2 hete tartó hasmenés mitől?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy itt nem sok esélyem van arra,hogy megtaláljam a válaszom.

2 hete kezdődött a hasmenéses sorozatom. Naponta több,mint tízszer megyek wc-re,ami híg. Esti lefekvéstől reggelig van,hogy ötször is megyek,arra kelek,hogy indulni kell. Próbáltam a széntablettát is,de nagyon erős hasigörcsöket hozott. Nyár elején már egyszer,de az 2 hét után már nem állt fent,akkor a kislányomtól kaptam el és végig ment az egész családon. Most ott tartok,ha iszok akkor fél órán belül a wc-n ülök,ha 1 szem kekszet eszek akkor is. Délutánra már hulla fáradt vagyok,mert nem sokat eszek,iszok csak annyit,hogy ne essek össze,de érzem,hogy már a vége fele közeledek,hogy kiszáradok főleg hogy megint ilyen melegek vannak. Tudom már mennem kellett volna orvoshoz,de a két gyerekemmel sajnos lehetetlen és amíg nem kezdődik az ovi addig nem tudok menni,így is a kissebbik akkor velem lesz.

Volt esetleg valakinek hasonló problémája? A hasmenésen kívül 1x-1x vannak kissebb görcseim jobb oldalt,de semmi extra.

26/N


2016. aug. 27. 16:44
 1/1 anonim válasza:
Június első hetében elkaptam én is.Elmúlt és minden tünettel visszatért.Az is elmúlt,viszont megmaradt a napi több változó állagú széklet.Nekem így már lassan 3 hónapja.Ha beveszek 2 Lopediumot,akkor megszűnik 7-10 napra,de visszatér.A férjem is elkapta,kb 8 hete,neki is ugyanez van.Sőt,itt az egész falun végig ment,és pont tegnapelőtt mondta valaki,hogy nyár eleje óta neki se múlik...
2016. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!