Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy napig tartó hányás és...

Egy napig tartó hányás és hasmenés hőemelkedéssel. Ez ment most végig a családon az ünnepek alatt. Milyen vírus okozhatta ezt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Számit valamit? Az orvosok se szoktak tudni. "Hanyos-fosos virus"...sokfele lehet, de a pontos meghatarozashoz szerologiai vizsgalat kellene.

Olvasgass a neten. Itt senki nem tud qrra valaszolni benneteket pontosan melyik virus betegitett meg.

2015. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokszor van ilyen hányásos hasmenéses vírus, de lehet ételtől is, ha mindannyian betegek voltatok egyszerre.
2015. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ételt ki lehet zárni,mivel a környezetünkben is sokan megbetegedtek pont ilyen módon.Ezért is érdekelt volna hogy mivel is álltunk szemben,mert már rengeteg embertől hallottam,hogy elkapta ezt a fajta "egy napos vírust".
2015. dec. 29. 08:55
 4/5 anonim válasza:
Szia. En tegnap rosszullettem nemtudni mitol. Ajulaserzet. Meg mindig gyenge vagyok. Hoemelkedesem van. Doki szerint virus de nem faj semmim. Remélem nem fogok hanyni..
2015. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tesómnàl is ez volt,rajta is így jött ki enyhe hânyingerrel,de ő sem hànyt.Viszont én màr szombaton túl estem rajta, de még mindig fàjnak az izületeim:(
2015. dec. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!