Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már konkrét fejfájásom van...

Már konkrét fejfájásom van egy pattanástól, ez normális? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A két szemem közé nőtt, és nincs sárga közepe, csak egy nagy piros dudor, és eleinte csak annyira fájt, mint más ilyen nagy pattanások, de mostmár rendesen fejfájásom van tőle, főleg ha hozzáérek...

Kipróbáltam már mézet, fogkrémet, jeget, és semmi, mintha odakövült volna a genny a bőröm alá... És fáj.



2016. aug. 31. 00:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy most 2. napja boldogít engem, és alapból elég pattanásosodásra hajlamos vagyok, és alapból nem szokott kb semmi segíteni rajtam, csak az idő, de azért ez már túlzás, hát hasogat a fejem... 16/L
2016. aug. 31. 00:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon hiszem, hogy konkrétan attól fáj a fejed. Egy csomó mindentől fájhat. Bár mondjuk ha pszichés oka van, akkor összefüggésben lehet vele mégis...

De miért fogkrémmel, meg jéggel próbálkoztál? Miért nem valami pattanástalanítóval? Attól már javulgatna.

2016. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért, mert eddig még sosem segített semmilyen pattanástalanító, ezekről a házi praktikákról meg jókat hallottam.

Másrészt, ez nem is olyan, mint egy pattanás, csak egy nagy piros dudor, ami fáj, de nincs közepe, és úgy nézek ki, mintha egy harmadik szemem nőtt volna, még csak el sem tudom fedni semmivel :(

2016. aug. 31. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!