Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy duzzanat a mellemben...

Mazug martin kérdése:

Van egy duzzanat a mellemben (16 éves fiú vagyok) mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kb február elején lett egy csomó a jobb mellemben majd júliusra elmúlt de reggel előjött és most mégnagyobb illetve már fáj is megnyomtam és fehér szilárd válladék jött ki piros és a bimbó vége fehéres színű mi lehet ez?

2016. aug. 31. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel marha gyorsan fordulj orvoshoz.Nem akarlak megijeszteni,de lehet rák is.
2016. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak ijesztgetni, és jól tudom milyen rettegni, kétségbeesni.

De ez vagy emlőmirigy gyulladás (amire nem jellemző a véres genny, tehát tályog lenne de azt kísérnék egyéb tünetek is), vagy rák, ami sajnos a tüneteid és azt figyelembe véve, hogy több 8 hónapja jelent meg, sajnos valószínűbb.

Persze (még) én sem vagyok szakavatott orvos, ahogy ezen az oldalon senki, nem tudunk biztos válasszal szolgálni, ahogy így neten keresztül egy szakképzet onkológus sem tudna.

Sürgősen keress fel egy orvost.

2016. szept. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!