Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap korcsolyázás közben...

Tegnap korcsolyázás közben ráestem a térdemre és a hátamra. Van komolyabb gond?

Figyelt kérdés

Elôször a hátamra estem gyors tempóban, a medencecsontom ütöttem meg, de a fájdalom pár perc után elmúlt. Azóta ha megnyomom, fáj s ha ráfekszem, amúgy nem zavaró.

Másodszor a bal térdemre estem teljes súllyal, akkor nagyon fájt, s hányingerem lett, ekkor 10 percet lazítottam, pihentettem, kis finom mozgásokkal. Gyalog hazamenni fájt. Most be van lilulva, kicsit megduzzadva, s nagyobb lépteknél, vagy lépcsôn fáj kicsit, ez oké, nem vészes. Viszont egy egy mozdulatnál nagyon erôsen belenyilall. Hajlítani, mozgatni tudom korlátozások nélkül. Ha teljesen kiegyenesítem, akkor újra nyilall egyet. Mutassam orvosnak, vagy szép lassan elmúlik szerintetek?



2016. febr. 8. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
orvos!
2016. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most elmúlik,de később lépsz egy rosszat vagy jön egy front és baromi érzékeny lesz. Jobb lenne orvosnak megmutatni,ha csak simán beütötted akkor is.
2016. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!