Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegrángás? Depresszió? Mi...

Idegrángás? Depresszió? Mi ez? 16/F

Figyelt kérdés

Pár éve, mint ahogy a szemem is néha (már legalább 1 éve nem volt hogy tikkelt) úgy bizonyos testrészeim körül magától rángatózik pár másodpercig valami bennem. Ez nekem naponta történik több helyen is. Jelenleg most a lapockámnál érzem hogy valami zsibbad, fogalmam sincs hogy hogyan. Lehet depresszió az oka? Azért gondolom hogy az mert az a típus vagyok aki olyan az élettel hogy hát tanulok jól meg minden, lehet tök jó egyetemre megyek és munkám lesz meg minden, de nem nagyon számít, nem érdekel ez a világ. Éldegélek még majd meghalok és remélem valami jobb helyre dob a sors.Mármint ne ebbe a világba, inkább egy teljesen más univerzumba kérlek!! Nem tetszik ez a csúnya világ. Nagyon nem!! 16 vagyok de már úgy érzem tudok eleget és hogy már eleget éltem. Nem azt mondom nekem feltétlenül ennyi elég volt, csak azt nem sajnálnám annyira lehet mint mások...Az élet áll politikából,pénzből,háborúból, ami abból adódik hogy az emberek nem értik meg egymás érzéseit(vagy csak a világ kezd kifogyni az édesvízből és csak tovább marad fenn az emberiség ha kevesebben fogyasztanak)

Meg más apró dolgokból. Úgy érzem átlátom az életet nagyjából, innentől kisebb részletek mint hogy milyen szexelni, nem érdekel. Valaki vigyen már ki innen ebből a világból, PLEASE!


Ez egy komoly kérdés. Válaszoljatok kérlek a rángásaimra is és mondjátok el hogy mit gondoltok arról ahogyan én az életet látom. Köszönöm!

Hibákért bocsi, este van és nem figyeltem oda kicsit sem!



2016. szept. 1. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Alacsony a magnézium szinted. Vegyél gyógyszertárban MagneB6-ot, vagy valamilyen más Magnézium készítményt és szedjed és meglátod, hogy javulni fog. Tapasztalatból írom. Nem olyan nagy a baj, mint hiszed, de a neten is meg tudod nézni, szóval nagyon alacsony a magnéziumod, az okozza.
2016. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!