Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja a rosszullétet?

Mi okozhatja a rosszullétet?

Figyelt kérdés

Eleinte (kb egy éve) csak éjjel 11 és hajnali 2 között jelentkezett a rosszullét, hirtelen magas vérnyomás (170-190), remegés, hidegrázás, aztán egy 0.5 mg-os frontintól negyed órán belül elmúlt.

Mostanra már akár reggel is előfordulhat, ahogy most is, és nagyon aggaszt. Nem tudom mihez kezdjek, ugyanis hiába voltam kórházban vele 4 napot, egy rakás vizsgálat lett negatív, majd hazaküldtek. egy "elvileg" pánik szindrómával.

Gondoltam rá hogy fronthatás miatt van, vagy ilyenek, ami egyébként elég lehetséges, hiszen mindíg hidegfront van mikor rám jön, de mégis mi lehet ez, és mit tehetnék ellene?



2016. szept. 2. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Okozhatja stressz, rossz házasság, rossz főnök, rossz munkahelyi légkör, és még sok minden más is. El kellene menned egy pszichológushoz. Ezenkívül tudsz javítani a helyzeten, ha szedsz B6-ot, jó hatása van az idegrendszerre.
2016. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pszihológushoz jelenleg is járok, de nem igazán hatásos a dolog :D

A B6-ot majd kipróbálom még.

2016. szept. 2. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert és jobbulást!
2016. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!