Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja 15+5 naposan az...

Mi okozhatja 15+5 naposan az ájulás közeli rosszúllétet? Alacsony vérnyomás vagy alacsony vércukor szint? Nekem mindkettő van. Volt már igy valaki?

Figyelt kérdés

Ma történt velem másodszor.

Az első múlt héten a délelőtti órákban,ma pedig hajnal 5-kor.

Egyik pillanatról a másikra nagyon elgyengülök,enyhe hányingerem van és erős hőhullám kap el.

Szószerint folyik rólam a víz.

Mindkétszer reggeli készítés közben volt.

Bár az első alkalomnál,nem éhgyomorral történt a dolog.

Ettem előtte fél órával egy buktát.

De ma éhgyomorral történt ugyanaz.

A vérnyomásom a terhesség elejétől 90/60.

Régen 120/70 volt a normál.

Az éhgyomri vércukrom másfél hete lett nézve,3,63 lett.

Elvileg 4,40-től volna az alsó érték,ami már jó lenne.

Mondták hogy mindig egyek reggel,mert ez kevés.

Félek hogy egyszer elájulok,mert állva nem bírok maradni.


Volt igy valaki terhesen?

Melyik probléma okozhatja?

Orvosna szólnom kellene?



2014. nov. 18. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem elég gyakran előfordult. Vokt olxan is hogy 2 byerekkel mentem boltba, a harmadik pocakban volt és úgy ájultam el. A hentes pofozott fel. LEesett a vércukrom mindig, de amugy meg nem volt vele gond. Mindenképp emlitsd a dokinak
2014. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond a dokinak mindenképp!!! Nekem a vérnyomásom alacsony, de inkább a vércukrommal van baj, könnyen leesik. Sokszor keveset kell ennem, hogy ne essen le. Néha nehéz, mert nem kívánok naponta 5x enni, de amúgy én is elszédülök és rögtön le kell ülnöm, mert különben baj lesz... Szerintem többször egyél kicsitket, de majd mond a doki valami okosat. :) Meséld el neki mindenképp! 15hkm
2014. nov. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt 16 hetesen,hetente többször elgyengültem,az ájulás szélén voltam,nagyon rossz érzés,egyszer a boltban ájultam el,be is vittek mentővel a kórházba.Nekem is ilyen alacsony a vérnyomásom és a cukros az éhgyomri olyan 4,3 körül szokott lenni.Mondtam a dokimnak azt mondta hogy természetesen mondható.Amit tanácsolok hogy sehova ne indulj el evés és ivás nélkül illetve innivalót mindig vigyél magaddal (valami cukrosat) ,ha lehet ne állj sokat egy helyben (sorban állás..... ) Kitartást :) 27 hkm
2014. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok.

Mondani fogom a dokinak.

Tehát akkor valószínű hogy a vércukrom miatt van?

Akkor eszek többször keveset,ahogy tanácsoltátok.


Még soha nem ájultam el,most meg pláne nem akarok.

2014. nov. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!