Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez miért van? Mit tehetnék...

Ez miért van? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ma volt suliban a második nap, de már beteg vagyok... folyik az orrom, egy nagyon kicsit rosszul vagyok, és fáj a torkom. (Persze amikor a lovastáborban egyszer sem mostam kezet és koszos kézzel ettem, csináltam mindent, akkor semmi bajom nem volt...) Próbálok sok vitamint enni, c-vitamint külön is szedek reggelente, paprikát is sokat eszek (a paprika szinte az egyetlen zöldség amit szeretek, de néha azért mással is megpróbálkozok :/ )

Mitől lehet ez, hogy rögtön beteg lettem? Ja, és apának is ugyan ez van, ő pedig nem az a betegeskedős típus, de azért ez eléggé zavar engem, hogy rögtön beteg vagyok, hétfőn szeretnék menni lovagolni.. Hogy gyógyíthatnám meg magam hétfőig? És az miért van, hogy félévkor és év végénél kivétel nélkül, MINDIG elkapok 1 hörgőgyulladást, és egy hasmenős vírust? De csak ilyenkor szoktam ilyen nagyobbakat elkapni. Lehet attól is valamennyire, hogy utálom az iskolát?

12 éves lány vagyok.



2016. szept. 2. 19:53
 1/4 mi a fene ***** válasza:
Ilyenkor én is jártam már igy . Hűvösek a reggelek,-nem tudom mikorn indulsz suliba- öltözz rétegesen, és húzz zoknit. Majd elmúlik.
2016. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a torkom pár napig, sós vizes gargalizálás a legjobb rá, mostanában elég sokan panaszkodtak ilyen megfázásos betegségre. Lehet a stressztől legyengült az immunrendszered, vagy nem megfelelően öltözködtél, hiszen nagy a hőmérsékletkülönbség reggel és napközben. Igyál mézes-citromos teát.
2016. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Leviplatformer válasza:

Iskola-Itisz-ed van,ez egy olyan betegség,ami nálunk is előfordul a suliban! :D Egyszerűen:Nem szereted a sulit.

De komolyra fordítva a szót,én is arra szavaznék,hogy hűvös a reggel.

Nekem is:Be volt dugulva egy kicsit az orrom,még se éreztem magam rosszul. Bár nálunk 3-4 gyerek is rosszul volt/lett,de mégis jobban lettek,ahogy hazamentek,pihentek.

És még egy tanács:A nevetés gyógyít,hallgass kabarékat :)

2016. szept. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most még rosszabbul vagyok, mint tegnap 😞 És nem hiszem, hogy a hideg reggelek miatt, mert nem volt mostanában hideg nálunk, és elég rétegesen öltöztem 😞
2016. szept. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!