Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség miatt nehézlégzé...

Pánikbetegség miatt nehézlégzésem és gyomorgörcsöm van naponta, mit tehetnék még ellene?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok pánikbeteg volt gyógyszeres kezelésem ,sajnos még csak rosszabbul voltam a szerektől, egyedül a rivotril csökkentette a szorongásos tüneteket valamennyire, de egyre több kellett belőle és mindig kóvályogtam tőle meg allergiás reakció lépett fel(kiütések az arcomon) ezért fokozatosan abbahagytam nagy nehezen a szedését , elkezdtem sportolni,leginkább guggolok súlyokkal hogy a szívem erősödjön és hasprést csinálok reggelente mert görcsöl, lüktet a gyomrom vagy felette a rekeszizom utána jön a nehézlégzés és van hogy és ilyenkor még a szívem is mintha érezné a lüktetést mert felgyorsul az üteme , terhelésre megszűnik minden tünet mintha kutya bajom lenne de ha lazítok,nem mozgok pár óráig akkor fokozatosan vissza jön minden, ha elalszok ami nem mindig sikerül éjszaka akkor pihenek csak meg az ébredéstől számított 15 percig semmi bajom ami nagyon furcsa de legalább álmomban békén hagy, mit tegyek hogy legalább enyhüljön egy kicsit legalább a fulladásérzés ha előjön ?

2016. jún. 13. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvos nem mondta? Nagy levegő és benn tartani 2-3 másodpercig, aztán kifújni. Így kell lélegezni 1-2 percig, közben nyugtatgasd magad pozitív gondolatokkal, nem lesz semmi baj, nyugi, mindjárt jobban leszek, stb. és akkor elmúlik a roham.
2016. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!