Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fajhat a ful natha soran?

Fajhat a ful natha soran?

Figyelt kérdés
Ket napig faj/kapart a torkom, megszunt es aznap este elkezdtem sokszor fujni az orromat, masnapra be is dugult stb. A betegseg 3. napjan hoemelkedesem lett es vele egyutt megfajdult a fulem. Ha le kene irnom a fajdalmat, ugy mondanam, hogy neha beleszur a fajdalom. Masodik napja faj igy a fulem.
2016. szept. 4. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet következményként fülgyulladás. Tegyél rá melegített sót pl., az segít a gyógyulásában.


[link]

2016. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha rosszul fújsz orrot, mert ilyenkor a váladék bejut a fülbe és ott gyulladást okoz. Nézz utána a helyes orrfújásnak, és használj fülcseppet. Én a Ciloxan-t javaslom, bár vényköteles, de ha az orvosnak elmondod, mi a baj, akkor felírja.
2016. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem szedni magamtol antibiotikumot, mivel orvoshoz nem szivesen jarok. Duomoxot. Ez jo a fulfajasra is?
2016. szept. 4. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Magadtól TILOS vényköteles gyógyszert, antibiotikumot szedni. Pláne úgy, hogy azt se tudod, mire jó pontosan. Amúgy elvileg fül-orr-gégészeti megbetegedésekre jó. Miért amoxicillin? Érzékeny vagy a penicillinre? Nincsenek túlérzékenységeid? A náthás tüneteid nem mellékhatásból adódnak?

Én azt javaslom, menj el az orvoshoz és valld be töredelmesen, hogy voltál annyira h*lye, hogy gyógykezelted magad egy elég erős, vényköteles gyógyszerrel. Semmi mást ne alkalmazz addig, míg szeded és nőjön be a fejed lágya, mert ez konkrétan veszélyes!

2016. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!