Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki szed Sertralin teva gyógysz...

Delavega kérdése:

Ki szed Sertralin teva gyógyszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szertralint szed itt valaki közületek itt rajtam kívül? Nekem pánik rohamra, és szorongásra írták fel, "hatása két hét alatt jött ki" jól érzem magam, de gondolom a gyógyszer miatt. Azt szeretném megkérdezni, hogy a gyógyszernek hosszabb távon nincs romboló hatása? pl memória, vagy szervi károsodás? Akik több éve szedik mit tapasztalnak? A választ előre is köszönöm!

2016. szept. 4. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem van, az egyik legkártékonyabb szer.
2016. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mindig van egy marha, aki lebeszéli a beteget a gyógyszere szedéséről. A betegséged, ha nem kezeled, nyálcsorgató ostobává alacsonyít le. Most melyik jobb? Ettől meggyógyulsz, és ha meggyógyultál minden visszaáll a régi mederbe.
2016. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is úgyérzem hogy nélküle rosszabb mint vele, arra a szintre meg nem is akarnek visszazuhanni, csak a mellékhatásaitól tartok, valamiért pörgősebb vagyok vele mint nélküle. Ha nincs komolyabb mellékhatása, bánom is én, tehát akkor akinek tenyleg kel használ, és te kedves válasz adó, neked is kel szedni? tényleg csak a mellékhatásoktól tartok.
2016. szept. 4. 13:50
 4/5 A kérdező kommentje:
arc pirosodást okozhat a gyogyszer? mert elég zavaró.
2016. szept. 8. 12:13
 5/5 A kérdező kommentje:
No meg a memóriára vagyok kíváncsi, hogy használ e vagy sem. De vele "sajnos tényleg jobb nekem mint nélküle" Valahogy pörgősebbé válok.
2016. szept. 8. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!