Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy pánikbeteg vagyok?...

Lehet, hogy pánikbeteg vagyok? Ilyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy apukám májusban meghalt. Elég hosszas szenvedéssel járt az egész. Talán nem is csak a halála viselt meg, hanem, hogy előtte hónapokig láttam, ahogy szenved. Onnantól befordultam. Nem sokszor találkoztam a barátaimmal, de azért próbáltam eljárogatni. Most, pár hónap elteltével érzem azt, mintha most jönne ki rajtam igazán. Állandó félelem van rajtam. Szédülök, látszólag ok nélkül ilyen ideges érzés tör rám, félelem. Elmentem orvoshoz, felírt Frontint, ha rámtör ez az érzés, beveszem, és elmúlik. A szédülés, a félelem, az idegesség, minden... Pánikrohamaim lehetnek? Nem szeretnék 24 évesen rászokni erre a gyógyszerre, de ha nem veszem be ez van. Mit kéne tennem?

2016. szept. 15. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyászfolyamatnak lehet része, de nem kell belelovalni magad.
2016. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igyekszem, most elkezdődik az egyetem, lesz elfoglaltságom....de főleg így nyáron eléggé belezuhantam a dolgokba.
2016. szept. 15. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha el tudnál menni pszichológushoz, aki segít a gyászt feldolgozni. Utána teheted le e gyógyszert.
2016. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!