Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik túlestetek már mélyvénás...

Anneee25 kérdése:

Akik túlestetek már mélyvénás trombózison, milyen tünetekkel fordultatok orvoshoz? Az én tüneteimmel elmennétek?

Figyelt kérdés

Fáj a bal vádlim,ha a lábfejem mozgatom.

Nem nagyobb,nem keményebb,nem forróbb,mint a jobb lábam és nincs más színe se.

A fájdalom nem jelentkezik egész nap és nem intenzív.

Rettegek a trombózistól, ugye ez nem az?



2016. aug. 5. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig még szerencsére nem volt trombózisom, de erre utaló gyanú már igen...akkor sem volt az!

Nyugi, a Te tüneteid abszolút nem utalnak trombózisra, azt azonnal észrevennéd és rohannál az orvoshoz, mert annyira fájna. Egy ismerősömnek volt, Nála úgy jelentkeztek a tünetek, hogy iszonyatosan (több centivel vastagabbra, mint a másik) bedagadt a lába, és elviselhetetlen fájdalmakról + forróságról számolt be! Azonnal ment a kórházba, már ki sem engedték...

Azért persze nem ártana elmenned Dokihoz és megmutatni, de a trombózis az nem ilyen!

Kérj érsebészetre beutalót a háziorvosodtól, Ő tutira megmondja mi a baj. UH-on leellenőrzi az erek állapotát a lábadban és tutit tud mondani!

2016. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia, paromnak volt sajnos.

Neki par napig olyan volt, mintha meghúzta volna plusz izom láza lenne. Alig tudott ráállni. Aztán bedagadt, persze férfi így húzta a dolgot, borogatas, felpolcolas...stb, mire elrangattam orvoshoz, nem engedtek felkelni se, rögtön mentő, intenzív...

Nem hiszem hogy trimbozis lenne, de persze nem tudom az előzményeket , es orvos sem vagyok. Szerintem ha meghúztad vagy túl terhelted, akkor kb 3 nap es javul, elmúlik. Ha több napig nem javul menj orvoshoz.

2016. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat, szuper aranyosak vagytok! :-)
2016. aug. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!