Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tudom megkülönböztetni...

Hogy tudom megkülönböztetni hogy pánikbetegségem vagy epilepsziám van e?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

epilepszia általában eszméletvesztéssel jár (kivéve egyes fokális eseteket)

Pánikbetegség nem.

2016. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb módszer, ha elmész egy neurológushoz. Ha epilepsziád van, akkor az a vizsgálatok során ki fog derülni. Amennyiben nem, akkor valószínűleg pánikbetegség lesz.
2016. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából sosem volt epilepsziára utaló tünetem, csak olvastam a neten hogy egy nő azt hitte pánikbeteg közben epilepsziás volt.... De gondolom ez ritka eset. De soha nem ájultam el, nem voltak görcsös rángásaim, hogy nem emlékszek az elmúlt percekre, vagy ilyesmi. Sima pánikbetegség tüneteim vannak, szorongás, félelem, nyugtalanság, néha remegett a kezem vagy a szemhéjam, ha sokat idegeskedtem, szerintem az epilepsziának lennének egyéb tünetei is.
2016. szept. 18. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,csak pánikolsz néha. Én pánikbeteg és epilepsziás is vagyok,nagyon különböznek.
2016. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!