Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van mindig hányingerem?

Miért van mindig hányingerem?

Figyelt kérdés

Reggel amikor felkelek, akkor mindig hányingerrel kezdem a napot, és egészen sokáig, fél órákig, akár egy óráig is eltart. Amikor megyek ki az utcámból, akkor csiga lassúsággal kell mennem, mert máshogy nem tudok. Ez a tünet napközben is sokszor megjelenik, amikor étkeznék, vagy étkezés után. Régen nem zavart a kellemetlen szag, de például a mai nap, amikor el lett mosogatva, akkor is irdatlanul nagy hányinger kapott el az ott lévő szagtól, ami nem kellemetlen. Ez sok mindentől így van, lehet ez édes, savanyú vagy akármilyen illat.


Ez a tünet másfél hete kezdődött, azóta mindennap jelentkezik. Mi lehet a baj?

Előre is köszönöm!



2016. szept. 17. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én ezt már 8éve érzem, és nekem úgy felkeléstől számítva 8-10órát tart még :D hozzá szoktam már, addig nem eszek semmit, max utána
2016. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy ? Terhességre nem gondoltál ?
2016. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem derítették ki, hogy mi miatt lehet?


Második válaszoló: Bocsi, elfelejtettem leírni, 18 éves srác vagyok! :)

2016. szept. 17. 13:42
 4/11 anonim ***** válasza:
én is 18/F~ körbejártam a kórház kb minden részlegét, aztmondták a stressz, majd egyszer elmúlik, vagy nem
2016. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen! :)
2016. szept. 17. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Magnézium,B6-vitamin?
2016. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már 4 napja szedem, de sokszor rosszabb.
2016. szept. 19. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:
A Vitamint ne éhgyomorra szedd,a 2.hogy 4nap kevés,hogy hasson is!
2016. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmúlt már a hányingered azóta??
2016. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy érdeklődsz, de sajnos nem, rosszabb lett. Rájöttem arra, hogy mi is igazából a probléma okozója.


A barátnőm, aki miatt stresszelek. Nagyon aggódok miatta, mert van egy pár hímnemű egyed, aki rászállt. Továbbá attól félek, hogy nem őszinte velem, mert például látom hogy van baja, de azt mondja, hogy semmi, illetve fura módon fiúk írnak rá úgy, mintha aktívan tartaná a kapcsolatot velük. Törli az üzeneteit, ami furcsa. :\

2016. nov. 14. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!