Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van mindig hányingerem?

Miért van mindig hányingerem?

Figyelt kérdés

Reggel amikor felkelek, akkor mindig hányingerrel kezdem a napot, és egészen sokáig, fél órákig, akár egy óráig is eltart. Amikor megyek ki az utcámból, akkor csiga lassúsággal kell mennem, mert máshogy nem tudok. Ez a tünet napközben is sokszor megjelenik, amikor étkeznék, vagy étkezés után. Régen nem zavart a kellemetlen szag, de például a mai nap, amikor el lett mosogatva, akkor is irdatlanul nagy hányinger kapott el az ott lévő szagtól, ami nem kellemetlen. Ez sok mindentől így van, lehet ez édes, savanyú vagy akármilyen illat.


Ez a tünet másfél hete kezdődött, azóta mindennap jelentkezik. Mi lehet a baj?

Előre is köszönöm!



2016. szept. 17. 12:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem most van ugyanez és 17 éves fiú vagyok és én már mindenre gondoltam. Májbetegségre is
márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!