Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van, hogy férfi (23)...

Vargaricsike kérdése:

Miért van, hogy férfi (23) létemre miért van reggelente iszonyatos hányingerem? Hónapok óta tart melette folyamat megy a hasam is. Nem csak reggel de egész nap.

Figyelt kérdés

2016. szept. 7. 08:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék ( kérdező) hogy a hányingerem majdcsak addig fajul mindig, hogy öklendezek 5-6 ot mikor már majdnem jönne a cuccos. De nem jön semmi. Ja és északanként is hasgörcseim vannak.
2016. szept. 7. 08:57
 2/8 anonim ***** válasza:

És mit mondott erre a háziorvosod?

Először vele kéne találkoznod,és ha még mindig van kérdésed,itt lehet hogy választ kapsz,de csak LEHET!

2016. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem refluxod van


Nekem is az van azért írom.

a reggeli ölendezés attól van hogy a gyomor sav irritálja a nyelőcsövedet sőt feljön egész a torkodig is, még ha nem is érzed hogy mar.

Nekem ha korán kellek akkor rám jön az öklendezés hányinger nélkül is.

Ha nagyon nem bírod akkor menj el a dokihoz adnak gyomorsav termelés gátlót, bár az sem 100% osan segít.

A hasmenést is okozhatja a sok gyomorsav.

bár lehet az idegi alapon van, ideges vagy mert nem vagy jól és igy rád jön a fosás, de tényleg:)

2016. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán el kellene menni egy orvoshoz!Gasztroenterológushoz,akihez a körzeti ad beutalót.
2016. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz mert ebből baj lesz. Én is ezt majdnem 1 évig halogattam, nekem is minden reggel ugyan ez volt, nagyon kivételes esetekben nem volt ez, általában akkor amikor kekszet ettem lefekvés előtt az lekötötte a savam valamennyire.

A háziorvosom beutalt elég sok helyre emiatt, kimondták hogy refluxom van ami idegi alapon jött ki, meg is van rá az oka. Akkor kaptam savlekötőt mert a túlzott savam miatt jött ez ki, ami idegi alapon termelődött. Elég sokat jártam orvosról orvosra, még pszichológusnál is jártam sőt kell is még járnom mert elég stresszes életet élek, igaz hogy a stresszes életem 90% ban alaptalan mert felesleges dolgokból csinálok problémát, meg sajnos az iskolába is eléggé ki voltam közösítve és magamba fojtottam a dolgokat.

Amióta már dolgozom és járok mellette tanfolyamra plusz szedem a savlekötőt azóta minden rendben van. Az állandó hasmenésem is elmúlt de néha sajnos be kell vegyek egy gyengébb hashajtót mert nekem alapból lassú az anyagcserém, a savlekötő is rásegít erre sajnos. Az is megvan szabva hogy mi az amit ehetek és mi az amit nem. Alkoholt nem ihatok mert az csak olaj a tűzre attól végem lesz még ha a gyógyszert szedem akkor is.

2016. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hónapok óta tart... Akkor MA! MOST! go doki.
2016. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
reflux, bélszindróma, epekő, laktózérzékenység, ételallergia, stb. Orvos kéne talán, aki megvizsgál. Egy ultrahang. vérkép, allergiaviszgálat. Aztán diéta vagy gyógyszer. Amúgy szerintem is a reflux a legvalószinűbb a te életkorodban.
2016. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő majd továbbküld vizsgálatokra. Valami gyomorprobléma lehet. Ha hónapok óta tart, akkor nem tudom, mire vársz. Már rég el kellett volna menni orvoshoz.
2016. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!