Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres vizelet? Mitől?

Véres vizelet? Mitől?

Figyelt kérdés

Kb egy hete fáj a derekam, lázam nincs, viszont vizelési ingerem állandóan.

Tegnap éjszaka elég gyakran kellett járnom pisilni, minimum tízszer mentem, a második alkalommal már vér is volt benne. Nem olyan mint amikor megjön és keveredik a kettő, külön vált, tehát volt a pisi, ami átlátszó mint a víz tehát semmi megszokott sárgás színe sem volt, és utána jött ki pár csepp vér, félig alvadt állapotban. Ma is gyakran kell mennem már reggel óta, a derekamna szúr és kicsit görcsöl, de vér jelét nem látom, a pisi meg teljesen átlátszó, mintha víz jönne.. holnap megyek orvoshoz, de nem tudjátok mi lehet ez?

Bocsánat hogy ilyen naturalista módon írtam le a problémám, remélem tudtok segíteni. :)



2016. szept. 18. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hólyag fertőzés,mégpedig elég komoly( a vér a vizeletben azt jelzi) mivel sokáig húztad kezelés nélkül. Remélhetőleg még nem "szállt fel" a fertőzés a vesédre! Én nem várnlk holnapig,hanem ma elmennék az ügyeletre!é
2016. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felfáztál, velem is történt már ilyen. Ugyanígy véres volt a vizeletem. Elmentem vele ügyeletre, mert már lázasodni kezdtem. Monural port kaptam, és már másnapra jelentősen csökkentek a tüneteim, aztán végleg elmúltak.
2016. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
A felfázás hivatalos neve hólyagfertőzés :)
2016. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Még soha nem történt velem ilyen, ezért is ijedtem meg annyira a vér láttától..

Ma még nem láttam a pisiben vért viszont a színe aggaszt, miért átlátszó?

Eddig világ életemben sárga volt, most meg mint a víz..


No mindegy, szerintem ezt holnapig kibírom, nem akarok vasárnap bemenni ügyeletre, ebben a kórházban ezért harapnak :)

2016. szept. 18. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!