Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez minek a jele milyen betegsé...

Ez minek a jele milyen betegség ez?

Figyelt kérdés
Heló az történt velem ,hogy megszokottan gyakorlaton dolgoztam de hirtelen egyik pillanatról a másikra magyon megszédültem és 1órág ha nem tovább szédelegtem,hánytam is igaz fokozatosan jobban lettem de ez nem maradhat így valakinek ötlete mi lehet ez vagy milyen.orvoshoz mennyek vele

2016. szept. 21. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteném esztergályos vagyok kiválthatta a gyorsan forgó anyag?
2016. szept. 21. 13:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Haziorvos majd neurologist
2016. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1x fordult elö, akkor kaptál egy jó kis vírust. A hasmenéses, hányosos virusok legtöbbje szédüléssel is jár.

Ha többször elöfordul akkor menj el háziorvoshoz.

2016. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet akármi és lehet a gyorsan forgó anyag is. Én nem bírom sokáig nézni a gyors dolgokat mert elkezd bele hányingerem lenni meg szédülök.
2016. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a forgás lenne mivel 10percig mezete velu.k.kulonbozoz fordulaton a gepet a mester es nem szedultem egyszer.ketszer volt ilyen de ma mar 2x is
2016. szept. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!