Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért idegesít a herezacskóm?

Miért idegesít a herezacskóm?

Figyelt kérdés
17 évig nem tudom, miért nem zavart, most egyik napról a másikra zavar. Már vagy 2 napja. Ha nagyon lóg a herezacskóm, akkor dörzsöli a combomat, és egész nap olyan "idegen" dolog érzését kelti, de csak a bal, mert lentebb van. Eddig sosem zavart, és amikor felhúzódik, és az egész zacskó kemény lesz, akkor nincs baj, de ha lóg, akkor nagyon zavar. De most ezzel foglalkozok, nem tudom elfelejteni, ha ülésből felállok, akkor mindig eszembe jut, hogy "na vajon most fog-e piszkálni", és akkor fog. Nem tudom abbahagyni. És a nadrágon keresztül a herémet nyomkodom, hogy nem-e nagyobb az egyik. És most úgy érzem, mintha a bal nagyobb lenne, de amúgy meg nem az. Jártatok már így? Egyébként a napokban sokat vizsgálgattam, és sokat fogdostam a balt, hogy nincs-e rajta valami, és azóta.

2016. szept. 12. 16:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
fecske
2016. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Amikor lóg, akkor jól nyakig felhúzom a boxert, és az olyan jó. Amúgy minimálisan lehet egy kis visszértágulat, mert a bal herém lógós, a tetéjén az erek, és a mellékhere kidudorodik, és mozog az egész, mintha csak egy zsinór fogná meg. Elég gagyi érzés. Sokkal jobbnak gondoltam a serdülőkort, de nagyon trágya.
2016. szept. 12. 16:39
 3/21 A kérdező kommentje:
De már vagy 5 éve boxert hordok, nem volt vele baj, amúgy most meleg van, és lehet azért. Már esküszöm, várom a hűvösebb időt. Tompa az agyam is.
2016. szept. 12. 16:40
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Ne is haragudj de az nagyon igaz a kérdésedből amit az utolsó szavak jelentenek .

A tökeid anatómiai életet élnek,és tudják mikor hol ,és miért vannak.Esküszöm sok válaszoló sem tudja,ezért irta fecskét neked ,mintha ez lenne a megoldás .A fecske gatya a szocializmus terméke.Ezt kellet nyomni a gyáraknak ,mer ez volt gazdaságos .Már sok évet jártál suliba,a biosz nem biztos hogy a kedvenced .De a örténelem a mai napig hozza a példát,őseink hosszú,és mellette még bő száru gatyákat is hordtak .Hogy az utódaik is már szinte edzett babának születtek.Mert nem sérült spermiumok voltak előkészítve .

A zacsinak az feladata ,hogy a tökeidet a megfelelő körülmények közt tartsa.Ha a zacsit naponta reggel behintőporoznád,azt sem tudnád ,hogy egyátalán van .

Melegben nyírkos,és ilyenkor tapad a combhoz,kidörzsöli .

Ez nem betegség,csak a felesleges hőt távolítja el .

2016. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy most azért érzem idegennek, mert sokat forgattam, nézegettem, és így "kikezdtem" a bőrt. Nem szó szerint kikezdtem, csak tudod, amikor valahol megdörzsölöd a bőröd, akkor egész nap olyan érzés, mintha még mindig dörzsölné valaki.


Akkor azt mondod, hogy hintőpor jót tesz neki és akkor jobb érzés? Akkor az nagyon jó lenne.

2016. szept. 12. 18:46
 6/21 A kérdező kommentje:
Ülés közben pedig néha bizsereg. Nem egyfolytában, hanem néha úgy "felbizsereg" egy nagyot, és akkor annyi. De lehet, hogy ezt mindenkinek, csak eddig nem vettem észre, mert most rá vagyok függve, mint egy idióta.
2016. szept. 12. 18:57
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt már csak a piócás ember segíthet!
2016. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el rákszűrésre. De komolyan. Ha eddig nem zavart, de most két napja igen, meg úgy érzed nagyobb lett.
2016. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen hol vagy te már serdülőkorban? Az ivarszerveid már vagy 1-2 éve teljesen kifejlődtek.
2016. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Utolsó: Azt se tudod, milyen vagyok...


Utolsó előtti: Úgy kezdődött, hogy zsibbadt, az ráment a bal combomra és térdemre is, és a bokámon is éreztem, mint ha a bal lábam magától "izomlázas" lett volna. Nagyon féltem, hogy a herémtől, ezért napi 5-6-szor is forgattam, tapogattam, nézegettem, és azóta érzékeny lett, és szerintem amiatt zavar, és azóta ha lóg, akkor jobban lóg. Alapból lentebb lógott a bal, de szerintem most még lejjebb lóg. Méretre pedig egyforma, én valahogy egyáltalán nem látom nagyobbnak egyiket se, pedig méregetem, nézegetem már több mint 1 hete, és az imént írtam, hogy szerintem miattam lett érzékeny.

2016. szept. 13. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!