Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egészséges életmódot folytatok...

Egészséges életmódot folytatok mégis a laboreredményeim közül a májenzim szint értékeim magasak különösen a ggt 256. Megvagyok ijedve mert már voltam hasi ultrahangon az nem mutatott ki semmi rosszat.50 éves férfi vagyok 176cm 88kg. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Egészséges életmódot folytatok és nem tudom mennyire rossz ez az érték.

#emelkedés #Májenzimszint
2016. szept. 24. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez ronthatja az eredményt. Gondolom az orvosod mondta,hogy néhány héten belül meg kell ismételni a vérvételt?
2016. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia!Igen mondta hogy meg kell ismételni a vérvételt,de csak 2-3 hónap múlva.Én már hamarabb is szeretném megismételni és meg is fogom hogy lássam mi a helyzet.Addig is megpróbálok mindenre odafigyelni bár eddig is úgy érzem hogy mindent megtettem az egészségemért,ezt mondjuk a főorvosnő is megmondta a beszélgetésünk végén amit hallott tőlem azzal kapcsolatban hogy milyen életvitelt folytatok.Sajnos az eredményeim nem ezt mutatják és nem tudom hogy miért.A családban mindenkinek rendben voltak ezek az értékei rajtam kívűl.
2016. szept. 26. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!