Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van e arra orvosi eljárás,...

Van e arra orvosi eljárás, módszer, lehetőség, hogy egy hatvanas férfi véglegesen megszabaduljon immár lényegesen megcsappant, de mégis kizárólag frusztrációt okozó szexuális vágyától?

Figyelt kérdés
orvos,szex,

2014. ápr. 30. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egy hatvanas férfi nem öreg, miért akar megszabadulni tőle? Inkább keressen egy kedves 40-50-es hölgyet.
2014. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Van. Pszichológushoz, pszichiáterhez kellene fordulnod, vagy szexualpszichológushoz. Esetleg kínai gyógyászattal is próbálkozhatsz, ezzel egy időben, akupunktúrás lélekfeloldásra gondolok ezalatt. Van tűs, és nem tűs verziója is. De az utóbbit én személy szerint csak az előzőek együttesével próbálnám a helyedben ki.
2014. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2es vagyok: ezt lehagytam, hogy megszabadulni a vágytól teljesen nem biztos, hogy fogsz tudsz, szerintem ne is akard azt, viszont a frusztráltságot feloldják neked, abból megtudsz gyógyulni, illetve a vágyaid mértékét szerintem tudod csökkenteni, kontrollálni, ha megtanítanak rá. Mindenképp forduljon orvoshoz, hogy segítséget kapj, a frusztráltság miatt főleg. :(
2014. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
65%
Én havonta egy 10-est ráköltök s alig várom a napot! Igy nincs frusztráció.(gondold meg!)
2014. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne akard azt,ami ugy is hamarosan elmúlik minden orvosi beavatkozás nélkül is .
2014. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A feleségem nem fekszik le velem.

Válni nem akarok.

A megcsalás nem egyeztethető össze a nézeteimmel.Sakk és matt marad a frusztráció.

Kézenfekvő lenne tíz évvel előrehozni a biologiai szükségszerűséget.

2014. ápr. 30. 19:51
 7/22 anonim ***** válasza:

4esnek és a kérdezőnek: nem kell 10eFtokat egyáltalán ilyen szakemberekre költeni, mivel tb alapon is vannak. És jók is vannak.

Kérdező: a vágy még idősebben is megfog maradni, ha biológiailag nem is fog már menni. Az én szomszédaim 80 évesen is vágytak rá, csak onnét tudom, hogy a nénivel nagyon jó kapcsolatban voltunk és sok tanácsot is kértem tőle.

2014. ápr. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mi kerül tízezerbe ?
2014. ápr. 30. 20:26
 9/22 anonim ***** válasza:
Egy maszek alapú pszichológiai kezelés annyiba kerül. De nem kell maszekhoz menni, tb alapon is jó szakemberek vannak.
2014. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Pszichológusra nincsen szükségem,a tetteimet én alakítom a nemi altesti vágyamat szeretném "kiheréltetni"
2014. ápr. 30. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!