Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől lehetek beteg? Muszáj...

Ettől lehetek beteg? Muszáj lefogynom.

Figyelt kérdés
Már harmadszor is hánytattam magam. Tudom hogy hülyeség de nem csinálom sokáig csak amíg lefogyok és csak akkor ha úgy gondolom hogy sokat ettem. Eddig háromszor csináltam 4 nap alatt. De sápadt lettem, rossz a hangulatom, borzasztóan szédülök és hányingerem van.Ez mind ettől? És nem fogja sejteni a környezetem amit csinálok? Nem szeretném ha bárki megtudná. 16/L
2016. szept. 27. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
figyelj, ami kijön az emberekből a végbélen keresztül nagyon nem egészséges, sokkal jobb, ha így jön ki belőled, azt még a macska megeszi
2016. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony lehetsz beteg a hánytatástól. Sürgősen hagyd abba! Ne ilyen módszerrel akarj lefogyni, mert még betegebb leszel, és kórházban fogsz kikötni. Jobb ducinak lenni, mint betegen élni. Akaraterő kérdése a fogyás, és mozgás beiktatása sem árt.
2016. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!