Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma ültem a suli étkezőjében....

Ma ültem a suli étkezőjében. Beszélgettek körülöttem és egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy nem érzem a lábaimat és gyenge lettem. Féltem és nagyon dobogott a szívem. Furcsa érzés volt és szédültem is. Nagyon rossz volt. Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Ezután már éreztem mindenem, de gondoltam, hogy mindjárt szólok, hogy hívjanak mentőt.

Magányos depressziós vagyok. 21 éves és férfi. Nagyon megrémültem.



2016. szept. 27. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

De elkezdett a szívem nagyon hevesen dobogni, már majdnem szóltam a tanárnak, hogy hívjon mentőt. Nagyon rossz volt. Próbáltam mélyebb levegőket venni, hogy ne nagyon tűnjön fel és ittam is egy kortyot. A torkom száraz volt, alig tudtam nyelni. Mintha nem is ott lettem volna érzésem volt. De aztán lassan elmúlt, mondogattam, hogy semmi gond.

Azóta tegnap is volt egy ilyen furcsaság, hogy alig éreztem a végtagokat, de el is múlt.

2016. szept. 30. 06:25
 12/15 anonim ***** válasza:
A pánikroham pont olyan mint amilyennek leírod. Gyakran társul depresszióhoz.
2016. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggódsz kérj egy beutalót kardiológiára.
2016. okt. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A tegnapi napon filmezés közben megint elkezdődött. Nem éreztem a végtagjaimat, nagyon dobogott a szívem.

178/95/116 volt a vérnyomásom. Reszketem. Mintha nem is lettem volna magamnál szédültem is. A szülők elvittek az ügyeletre. Ott EKG-t raktak rám, és kaptam 2 fajta fél szem gyógyszert.

2016. okt. 10. 07:39
 15/15 anonim válasza:
Pánikrohamra tippelnék. Fordulj orvoshoz mindenképpen
2018. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!