Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy cukor beteg vagyok?

Lehet hogy cukor beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Cukor betegséggel kapcsolatos kérdesem lenne felétek...

Par hónappal ezelőtt vettem észre magamon a tüneteket, egy heten 2 vagy 3x le esett a vercukrom, az osszes tünet et eszrevettem magamon, eloszor elkezdtem szedulni, aztan jott az éhseg érzet, aztan kivert a viz annyira hogy csavarni lehetett a ruhambol a vizet aztan kirazott a hideg, ossze vissza beszéltem... Aztan végulis elmentunk orvoshoz, ott azt mondtak kimerültség... Aztan egyre sűrűbben esett le a cukrom, naponta 4x is, ezert kénytelen voltam venni egy vercukor merot, es amint éreztem hogy majdnem ossze esek meg is mertem... 1-2es értékre szaritottam de nagy meglepodesemre 7est mutatott...

A genetikat nézzük sajnos apa is kuldott a betegséggel...

Ugy olvastam hogy a cukor betegséggel jar a fogyas ami nalam drasztikusan megjelent, 65kilorol 49fogytam... Teny hogy sokat jarok ki mosdóba is de lehet az a hónapokkal ezelőtti húgyhólyghurutom miatt van, amibol teljesen gyógyultam ki.

Szoval szerintetek mennyi a valoszinusege annak hogy cukor beteg lennek?

Koszonom szepen előre is a válaszokat! Egy 20 eves lany


2016. okt. 1. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosat így mi se tudunk mondani, mert a diagnózishoz kell egy normál reggeli éhgyomri vc érték és nem ártana még egy glükózterhelés sem. Ezt meg legegyszerűbben háziorvossal lehetne megcsináltatni.
2016. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7-es cukrot mértél. De mikor? Ha nem reggel éhgyomorra,akkor az nem ér semmit. Ha ettél előtte nem mindegy,hogy mikor,nem mindegy,hogy hány gramm szénhidrátot. Csinál magadnak cukormérést reggel éhgyomorra, aztán egyél meg 1 zsemlét és igyál 2 dl tejet. Ezután 2 órával mérd meg ismét a cukrod,ha az érték7.5 alatt van nem vagy cukorbeteg,de ez nem zárja ki azt,hogynem is leszel akár rövid időnbelül.
2016. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tapasztaltam én is a tüneteket pl súlyosan lefogytam 50ről 39kg rá fáradság sűrű vizelés szédülés és igen magas a vércukor szintem
2016. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!