Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárgászöldet hányok reggel...

Sárgászöldet hányok reggel óta, ha iszok vizet egyből visszajön, teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap este semmi bajom nem volt, most reggel felkeltem és hányingerem volt, kicsit később hánytam is, elég sokat, ilyen sárgászöld színe volt és kicsit "szilárdabb" , szóval nem sima folyadék, visszaaludtam , később felkeltem ittam megint, megint visszajött, azóta nem iszom, reggel a hasfalam is fájt mostanra már elmúlt..

Mit csinaljak?



2016. okt. 3. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mostanra már átment rajtad. Hányás után mindig öblítsd ki alaposan a szádat vízzel. Igyál langyos kamillateát (ízesítés nélkül egyelőre), kortyonként, egyszerre csak pár kortyot. Ha már nem jön vissza semmi 1 óra alatt, ihatod bátrabban is, mézzel.
2016. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van esetleg otthon kóla, az kiváló hányinger csillapító, de csak kortyonként, nagyobb időközökkel idd.

Vagy a friss gyömbéres víz is jó (ujjnyi darabka meghámozott gyömbér egy pohár vízbe, hagyod ázni kicsit, kortyolgatod).

Ha ezek már benned maradnak, akkor megpróbálhatsz majd pár szem sós kekszet, pl. korpovitot enni.

A legfontosabb, hogy először is a folyadék bent maradjon. Ha nem marad, akkor orvoshoz kell fordulni, mert kiszáradhatsz, ezt infúzióval meg tudják előzni, és hányáscsillapítót is tudnak adni, meg persze kivizsgálnak, hogy mi okozza a gondot.

2016. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem epe? Menj háziorvoshoz.

Mellette próbálj meg sokat inni, mert könnyen kiszáradhatsz.

2016. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!