Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mire utalhat? És már nem...

Ez mire utalhat? És már nem akarok egy csendes visszahúzódó szégyenlős lány lenni! A tanárokkal sem.

Figyelt kérdés

1,a legjobb barátnőmmel ha ketten vagyunk pl: átmegyek hozzá akkor már nem olyan mind régen téma nincs miről beszélgetni én nem akarok neki unalmas lenni de nem jut eszembe semmi nincs miről beszélni már ismerjük egymást jól és ő sem olyan mint rég volt... Akkor ez szerintetek mire utal?


2, Én arra gondoltam hogy azért mert csendes vagyok de én már nem akaeok az lenni a tanárokkal sem ő olyan jól eltud beszélgetni felnőtekkel anyukámmal is én miért nem???


2016. máj. 22. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mire utal? Hiányzik a vessző a billentyűzetről. Vegyél újat.
2016. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

??


Értelmesebben/bet???

2016. máj. 22. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


??


Értelmesebben/bet???



Minek írjam le értelmesebben, ha te sem tudod a kérdésedet jól megfogalmazni stb...


???????????????????????????????????????????????????

2016. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okéé most inkább nem irok semmit erre!!! Talán jön egy értelmesebb is!!! Am meg ezen mit nem lehet megérteni???!!?
2016. máj. 22. 20:41
 5/7 anonim válasza:

Nekem is egy csomószor van, hogy nem tudok miről beszélni.

Nem azért, mert csendes vagy, én is csendes vagyok, de ha valamiről szeretnék, arról NAGYON sokat vagyok képes beszélni.


Szerintem esetleg lehet azért, mert mostanában nagyon koncentrálsz egyetlen egy valamire ( pl. Egy bandára, énekesre, stb.) Amiről nem tudsz beszélni a barátnőddel. ( én is így vagyok )


Lehet azért is, mert egyszerűen unalmasak a napjaid, és nincs miről beszélned.

2016. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen haverom. Néha napján egy-egy nosztalgikus közös élményt be lehet vetni, de egy idő után már az is túl lesz tárgyalva. Kettőnk közül egyébként úgy gondolom neki van több esemény az életében. Nekem dög unalmas mármint számomra nem az, csak éppen nem történik semmi velem. Van egy rutinom azt annyi. Ha egy héten egyszer történik valami érdekesebb arról se lehet többet beszélni 5 percnél. Elmondom, ez van ez történt, jó esetben talál hozzáfűzni valót ha meg nem akkor kifújt.

Van egy lány barátom is. Vele is mikor eljárunk ide-oda hébe-hóba egyszerűen elfogynak a mondandóim. Annyira sajnálom, hogy untatom szegényt. Néha mondok neki érdekességeket amikről olvastam éppen vagy láttam és úgy ítélem meg, hogy érdeklődéssel hallgatja, de azt is néhány perc alatt elmondom, ha mond rá valamit akkor is 5 perc múlva megint nincs téma. Nagyon szeretnék olyan lenni, akivel le lehet ülni és órákig beszélgetni könnyedén. Nem tudom, hogyan tudnám ezt a képességet kifejleszteni magamban, de ha jól értem Te is pontosan ugyan ebben a cipőben jársz.


Azt is megfigyeltem, hogy mások amikor egymással hosszasabban elbeszélgetnek azoknak a beszélgetéseknek a túlnyomó része más személyekről szól. Tehát 2 csaj ismerősöm (sőt most belegondolva jóval több is, de én csak azon a kettőn végeztem a megfigyelésemet :)) más ismerőseikről beszélgetnek a legtöbbet. Lehet ez lenne a megoldás? Nagy baráti kör és akkor egymás közt ki lehet dumálni, hogy ki mit csinál aki épp nincs ott? :O

2016. máj. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De melletem ugy érzem hogy unatkozik.. Lehet hogy csak lazábnak kellene lennem de hogyan??? Mert ma is odajött szünetbe egy o.társunk akit én is kedvelek de ugy látom mindig hogy olyankor nem natkozik sőt nevetni is látom Már 4 éve vagynk "LBÖ-k"... De én nem vagyok egy baráti körös tipus.. Mert néha hiányzik amikor ketten szoktunk hülyéskedni. :(((
2016. máj. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!