Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Uraim! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Uraim! Szerintetek elrontottak a randit vagy mire utalhat ez a 3 puszi el váláskor?

Figyelt kérdés

A 3 talállka volt a sráccal aki

Mellesleg nagyon okos egyetemet végzett intelligens vicces igazi férfi 26 éves en en 24. Sokat dolgozik mert lakást szeretne venni mondta is hogy most nincs ideje arra h párja legyen .Egyenesbe akarja tenni az életet megalapozni mert mar a családjára gondol. En is ilyen családcentrikus vagyok sok mindenbe egyezzünk .Jol

Elbeszélgetünk sok mindent megoszt velem és önmaga is mellettem

Fel tud oldódni így vettem észre. Na most 3 tálib felhívott magához mondtam h en nem

Sexelek vele meg csók se volt

Erre

Ő csak aludni akar mert fáradt . Mondom neki oké max hazajövök . Felmentem beszélgettünk vagy 3 órán át . Utána bebujtunk az agyba és egymás fele

Fordulva ölelve feküdtünk . Egész közel

Jött az orra az orromhoz ért vág 15 percig így voltunk aztán elcsattant a csók. Érzéki volt lágy kicsit néha heves. Aztán el szégyelltem magam és magamhoz húztam . Ugy viselkedtem mint egy gyerek ő meg csal mosolygott mondtam

Is neki h ciki vagyok 😀 Erre ő nem Azt

Mondja szűz vagy meg! Erre en mondtam h nem :D Utána mondta h aludjunk

Meg ölelt és ugy . Reggel

Egy puszit adott az arcomra az agyba

Felöltöztunk persze bezártam az ajtót mondta is h jajj nehogy lásson valamit😄 Majd

Mondta h mennie kell

Dolgozni elkísért egy darabig kocsival utána 3 puszit adott integetett és elment. Most akkor ez mi? Túl gyerekes voltam? Meg csak 2

Pasim volt mondtam

Neki ...zavarba voltam ez van elcsesztem

Lehet?



2016. jún. 12. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha 3 tálib felhív magához, akkor ne menj fel.
2016. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

3 tálib? :D

am csak szexet akart az intelligens tanult férfi.

2016. jún. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, lehet hogy nem akart lerohanni, hagyni akart időt mind a kettőtöknek. De javaslom csak akkor menj fel egy férfihoz ha már ott tart a kapcsolatotok hogy bevállalnád az együttlétet. De bármennyire elfoglalt egy férfi, ha akar egy nőt arra szakit időt, tehát kicsit gondolkozik hogy mi legyen kettőtökkel, legalábbis ezt gondolom. De majd fog alakulni, legyél kedves és találkozz vele, aztán ugyis kiderül. Probáld magad mással is lekötni, hogy lássa rajtad milyen elfoglalt vagy, ha csak azt érzi arra vársz hogy hivjon akkor nem látja hogy Te elég ügyes vagy, dolgozol, tanulsz, probálsz boldogulni..
2016. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ideje párkapcsolatra,akkor mi a f*nének volt 3 találka?


Ha fáradt,aludjon egyedül.


Kis ribi vagy, hogy felmentél hozzá :D

2016. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet nem

Kellett volna.Hat ez az akkor minek találkozik velem? De meg

Mindig nem tudom h ha este csók volt

Miért 3 puszival az köszönt el....

2016. jún. 12. 11:17
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Vannak itt nagyobb gondok is. Írásképedet látta már?
2016. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tanult és intelligens férfira vall 3 puszi.

Kb. nem 10 évvel ezelőtt volt divat?

Bár a táliboknál nem tudjuk, hogy van ez.

2016. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!