Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés lehetséges tünetek megjelenése nélkül?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta hogy az eredményem alapján pajzsmirigy alulműködésem lehet. Továbbküldött az endokrinológushoz is.

Közben én is utánaolvasgattam és a tüneteket olvasgatva elgondolkoztam hogy nekem ezek közül egyik sem jellemző. Hogy lehet ez? A vizsgálat idejekor nem voltam a legjobb állapotban, ez okozhatta hogy a TSH érték magas lett?

Pajzsmirigy alulműködés tünetei pl elhízás (vékony gyerek vagyok), lassú bélműködés,székrekedés (nekem kb pont az ellenkezője van), hidegérzet (pont az ellenkezője), rekedt hang (nem jellemző), romló memória (egyáltalán nem), romló libidó (ez sem jellemző).

És akkor a további tünetek, fáradtság, gyengeség, rossz hangulat: Néha előfordulnak, de nem kirívóan.


Orvoshoz szinte alig járok, megfázáson kívül semmilyen betegségem nem volt az elmúlt 2-3 évben. Viszont mostanában elég komoly emésztési problémáim voltak, leginkább a tejjel, ez elég szépen legyengíthette a szervezetem, talán emiatt a magas TSH?



2016. okt. 8. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 4 éve voltam kórházba, ekkor vérvételből kiderült, semmi ilyen panaszom nem volt(így visszagondolva)

Mostanra sok erre utaló panaszom van...

Egy tanácset fogadj meg!Egyél inkább kevesebbet most!

Ha elhízol, nem tudsz lefogyni, hiába diétáztam pár hétig, 2kg után megállt...elhíztam, 171cm hez 77 kg...13 évesen(lány)nagy átok...

2016. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább fordítva, a pajzsmirigy miatt lehetnek emésztési problémáid. Mennyire magas a TSH? (egyébként olyan is van, hogy átmenetileg magas csak és visszaáll).
2016. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!