Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folytonos fejfäjäs mitöl lehet?

Folytonos fejfäjäs mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Mär kB. 2-3 hete egyfolytäban fäj a fejem,az elsö heten meg ugy ahogy hatott a fäjdalomcsillapito,de mär egyältalän nem,3-4 napja be se veszem,mert ha ugyse hat semelyik fajta akkor minek.Ez mitöl lehet?Tudom hogy nem lehet erre pontos välaszt adni,inkäbb ugy kerdezem hogy MIKTÖL lehet?
2016. okt. 9. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem mész dokihoz?

Rengeteg oka lehet. A fertőzéseken át az izomgörcsig, gyulladások............végtelen.

Szinte nincs olyan kórkép, amire ne lehetne ráhúzni a fejfájást, mint tünetet.

Hol fáj egyébként? Szem mögött? Fél oldalt? Homloktájon?

2016. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig ráfogtam az időjárásra,meg fel sem tünt hogy ennyi ideje fáj,csak ma már annyira rosz volt hogy elkezdtem aggódni,így visszagondoltam hogy mióta van ez (!?) Szerintem hétfön mindenképp meglátogatok egy orvost,csak addig szeretnèk azért "tájékozódni". Homloktájt fáj,de csak bal oldalt.
2016. okt. 9. 01:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja,és ami most még eszembe jutott hogy egy ideje nagyon szédülök. Eddig csak akkor volt mikor hirtelen álltam fel,de 2 napja úgy vagyok hogy ha lassan állok fel akkor is nagyon beszédülök. Ma majdnem elájultam már párszor. (Vagyis tegnap)
2016. okt. 9. 01:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a fajta lehet a nyakcsigolyáktól is, de ugyanúgy stressztől is. Feleslegesen ne használj rá drogokat, hanem ha módodban van, keress valami kínai orvost.
2016. okt. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!