Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folytonos szédülés? Lehet ez...

Freqvence kérdése:

Folytonos szédülés? Lehet ez agydaganat? 19/F

Figyelt kérdés
A panaszom a lassan már két hete folyamatosan tartó szédülésem.Amint felkelek és kikelek az ágyból már érzem.A szédülésen kívűl semmilyen más zavaró tünetem nincs,sem fejfájás,hányinger,emlékezetvesztés,fülcsengés,abszolút semmi más.Ezelőtt 3 hónappal abbahagytam az edzést,és rá 1 hónapra jöttek az első tünetek,nagyon enyhe kellemetlen "nyomás" a mellkasomban néha-néha.Kb. 3 hónapja alíg mozgok,szedtem fel magamra kb +6-7 kiló pluszt is,jött az érettségi,egyetemre való jelentkezés stb.Vérképem alapján minden értékem jó,Kardiológiai vizsgálaton szintén mindenem rendben van,fül-orr-gégész szerint nincs gyulladás a fülemben/torkomban,gerinc röntgenen kiderült,hogy enyhén ferde a gerincem.Neurológushoz pedig holnap megyek,de félek nagyon,hogy nem-e agydaganatom van.Volt-e már valaki hasonló helyzetben,hasonló panaszokkal?Ha igen mi volt a betegsége?Nem tudok már így semmit csinálni,egész nap itthon ülök nem merek kimenni a házból mert van,hogy intenzívebben érzem ezt a szédülést olyankor gyengének érzem magam és lepihenek inkább.Nagyon kétségbe vagyok esve..

2016. aug. 1. 21:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni,hogy a vérnyomásomat is mérem reggel és este is,mindig nagyon jó eredményeim vannak, 120/80-at közelíti folyton stabilan,de persze ezt a kardiológus is nézte terheléses EKG közben.
2016. aug. 1. 21:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Én olyankor szoktam szédülni, ha ideges / feszült vagyok. Nem idegeskedtél az érettségi meg felvételi miatt?
2016. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz orvoshoz? Itt aggodsz, honnan tudjuk h mi bajod? Azt hiszed h orvosok vagyunk?
2016. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szédülést sok minden okozhat. Nekem a fülemmel volt probléma mikor szédelegtem. Furán hangzik, de így volt.
2016. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyaki gerinccsigolyától is lehet szédülni. Csinálj minden nap nyak- és válltornát, és lehet pár napon belül enyhül a tüneted. Azért lehet, mert abbahagytad a mozgást.
2016. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos igen sokmindentől lehet szédülni. Páromnak pl menere betegsége van. Ez egy belsőfül probléma amit vizsgálatok nem mutatnak ki csak a tünetek alapján be van azonosítva. Szédülhetsz még a gerincferdüléstől is. Attól is ha a csigolyák között megkopik a porc. Időjárástól kevés folyadék fogyasztástól is. Szedned kéne valamit rá. Pl betaserc vagy betahistin stb. ami jó szédülésre.
2016. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. A kedves 3/6 os valaszolonak pedig amint olvashatod voltam mar sok orvosnal,neurologushoz ma megyek, a kerdest azert irtam hatha jart mar valaki hasonlo cipoben es tanacsol esetleg mas fele kivizsgalast az altalam felsoroltakon kivul.
2016. aug. 2. 11:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Elkészült a koponya MR-em eredménye.Néhány minimális folt található,azonban azt írták a vizsgálat eredményeként,hogy nincs jelentőségük,olyan apró sérülések amit életem során szereztem eddig és nem befolyásolnak,főként nem ezeket a tüneteket okozzák.Neurológusom is ugyanezt mondta,azonban mégsem tudni szédülésem okát.Holnap kell menjek vérképet csináltatni különböző vírusos/fertőző megbetegedések kizárása miatt,amire viszont sok eélyt nem látok mert 2-3 hónapja lett vérkép csinálva és minden értékem jó lett.
2016. aug. 4. 20:56
 9/9 clemie12 válasza:

Szia!

Ugyanezzel küzdök.

Mit állapítottak meg, segített azóta valami?

2017. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!