Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség vagy allergia...

Milyen betegség vagy allergia állhat a háttérben? Ha egyáltalán betegség lehet e gyogyitani?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok. Manapság elég gyakran törnek rám kínzó fájdalmak éjjel a bőrömön különböző helyeken. Ilyenkor olyan mintha 12 szunyog egy helyen csípett volna szarrá, borzasztóan viszket,borzasztóan ég ilyenkor egy ponton a bőröm. ilyenkor visszaalszok sose kelek fel annyira e miatt. De mikor reggel felkelek semmi nyoma a kínoknak amiket éjjel átéltem, semmi duzzanat semmi viszketés és égő érzet. Mintha csak beleképzeltem volna magamnak. Mi tortenik ilyenkor es mit lehet ellene tenni? Szeretnék nyugodtan aludni

2016. okt. 9. 06:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Egyébként pedig vegyél a patikában antihisztamin tablettát (pl. Cetirizin - nem drága és jó!), vedd be este lefekvés előtt 2-3 órával. Ha allergia miatt van a panaszod,akkor ez meg fogja szüntetni.
2016. okt. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Menj el orvoshoz, és azt a gyógyszert vedd be, amit az orvos ír fel. Ilyen házi találgatós gyógyszerezés, hogy: ha x bajod van, akkor y gyógyszer, de ha z bajod van, akkor a k gyógyszer... Majd az orvos tudja. Reméljük.
2016. okt. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves 2. Az antihisztaminok azért kaphatók recept nélkül,mert minimális kellemetlen mellékhatásuk van,viszont nagyon hatékonyak az allergia kezelésében. Azzal,ha valaki bevesz belőle az utasítás szerint,nem fog ártani, viszont pl. mint a kérdezőnél,a tünetek csökkentése mellett,arra is jó,hogy kiderüljön valóban allergia okozza a panaszait. Bizonyos allargiákat teszttel ki lehet szűrni,de azt háziorvos nem végez, bőrgyógyászatra,tüdőgondozóba pedig várakozási idő van. Ráadásul számtalan olyan anyag van,amit egyik helyen sem tudnak vizsgálni,mégis allergiás tüneteket okoz.
2016. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszat álmodsz. Furán hangzik, de ha nem ébredsz fel rá annyira valószínű tudat alatti a dolog. Ha allergia lenne annyira felkelnel h le tudd fotózni meg nem csak éjjel lenne hanem reggel is. Én spec pollenes vagyok de ismerek ekcemast is és ha olyan lepedohoz ér ő bizony nem alszik vissza a viszketestol. Faraszd le magad lefekvés előtt. Nem vagy túl stresszes mostanában? Elnyomott gondok?
2016. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene megnézni, mi csíp? Hátha tényleg van ott valami az ágyban, ami csíp. Pók v. ilyesmi.
2016. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
folyt. főleg, ha kertes házban laksz.
2016. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!