Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulémiások, és anorexiások...

Bulémiások, és anorexiások lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
Hogyan lettetel azok? És milyen gyorsan lesz valaki bulémiás vagy anorexiás? Bulémiások, tényleg fogytok adtól h hánytatjátok magatok? Anorexiások milyen gyorsan mennyit fogytatok? És hogy fogyatok le?

2016. okt. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az anorexiáról:

Nagyon lassan, évek alatt alakul ki. Éhezéssel néhány hónap alatt tíz kilót lehet lefogyni. A gyógyulás hosszú folyamat, a bizalom elnyerésével kezdődik.

[link]

[link]

A bulémiáról nem találtam meg, hogy milyen gyorsan alakul ki. Általában nem kíséri fogyás, bár erre a beteg néha rásegít mozgással és éhezéssel. Aztán jön a következő roham.

[link]

[link]

[link]

2016. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt :)
2016. okt. 10. 19:30
 3/4 anonim válasza:

Szia! Én bulimiás vagyok. Úgy lettem az ahogy mindenki: kövérnek látom magam, nem tetszenek a hurkáim.

És nem, egyáltalán nem fogyok tőle.. Még mindig vannak hurkáim amit utálok.

2016. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 10 éve vagyok bulemiás, mostmár kezd anorexiába átcsapni. Nem jó móka. Tudod h nem vagy rendben, egy darabig tudod tartani magad, aztán újra előjön. Nem volt önkontrolom, ettem, és úgy gondoltam ha kihányom az mekkora királyság. Ennyi év után visszatekintve inkább lettem volna 10 kg felesleggel tini, de most nem rohadnának a fogaim. És sajnos egy csomó hülye kislány mekkora büszke erre, és cserélgetik egymás közta tippeket, hogy hogyan egyszerűbb hányni.... Ha felmerült benned a gondolat gyorsan osztd meg valakivel, aki felnőtt, és tud neked irányt mutatni, mert szörnyű mókuskerékbe kerülsz!
2016. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!